Whats App نرم افزار پیام رسان در تلویزیون سام

Whats App نرم افزار پیام رسان در تلویزیون سام

Whats App نرم افزار پیام رسان در تلویزیون سام 680 440 وب سایت شرکت رایکار آفرین

انسان اساسا موجودی اجتماعی محسوب می شود و روز به روز هم  بر پیچیدگی این روابط افزوده می شود. انسان امروزی به لطف اینترنت و گجت های هوشمند شاید نتواند طی الارض کند اما می تواند مرزها را پشت سر بگذارد و با هر شخصی در هر جای دنیا گپ  و گفت داشته باشد.

مسنجر یا پیام رسان ها با تولد اینترنت اول از همه توانستند پیامک و ایمیل را از سر راه کنار بزنند و تا جایی پیش بروند که جایی برای نامه های پستی باقی نگزارند. اگر چه پیام رسان ها با تلفن همراه هوشمند رشد بی‌نظیری داشته اما باید بیش از هر چیزی آن را مرهون اختراع کامپیوتر ها دانست.

تا قبل از ورود اندروید به دنیای گجت ها کسی آنچنان حیات هوشمند ابزارهای روزانه را جدی نمی گرفت اما با آمدن اندروید یک زلزله اساسی در دنیای فناوری به پا شد تا جایی که تمامی لوازم مورد استفاده همراه مانند ساعت و کتابخوان تا لوازم خانگی از قبیل یخچال و تلویزیون یکی پس از دیگری وارد گردونه لوازم هوشمند شدند.

امروزه تلویزیون های هوشمند سام هم ازاین قاعده مستثنی نیستند و برای داشتن کاربرد بیشتر از یک تلویزیون ، به صورت یک وسیله برقی دارای سیستم عامل هوشمند اندروید روانه بازار شده اند. امکانی که به کاربران استفاده نصب و راه اندازی ابزارهایی که به صورت روزانه به آنها نیازمند است را برطرف می کند. در دنیای سیستم عامل های هوشمند ، سیتم عامل اندروید به دلیل رایگان و متن باز بودن و داشتن بیشترین نرم افزارهای موجود در هر پلتفرمی ازمحبوبیت بینظیری در بازار برخوردتر است.

واتس‌اپWhatsApp) یک برنامه پیام‌رسانی فوری برای تلفن‌های هوشمند است. این برنامه توسط شرکت سهامی واتس‌اَپ ساخته شده است. مؤسس شرکت و سازنده این برنامه یان کوم است.

این نرم افزار محبوب را می توان روی تلویزیون های هوشمند سام هم نصب کرد و با استفاده از آن کنترل کامل و کافی را روی پیام های دریافتی و ارسالی در دسترس داشت. تلویزیون هوشمند سام با قابلیت نصب و اتصال موس و صفحه کلید می تواند لذت و راحتی استفاده از این برنامه را برای شما دو چندان می کند.

سام بازار فضای اختصاصی نصب نرم افزار های اندروید روی سیستم عامل تلویزیون های هوشمند سام است. با مراجعه به منوی هوشمند تلویزیون های سام و مراجعه به سام بازار می توانید پیام رسان واتس اپ را پیدا و نصب کنید و با استفاده از آن به آسانی تمام چت ها و گروه های واتس اپی خود را در تلویزیون سام تماشا بفرمایید.

  • تماس های صوتی و تصویری گروهی
  • امکانات گروه ها
  • مشاهده فضای اشغال شده توسط چت ها
  • به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی
  • انتشار status
  • نوشتن متن برجسته، ایتالیک یا خط‌دار
  • کاهش مصرف اینترنت تماس واتساپدرخواست اطلاعات اکانت در واتساپ جدید
  • ایمیل کردن محتوای چت‌هافعال کردن تایید هویت دومرحله‌ای
  • غیرفعال کردن تیک آبی خوانده شدنمشاهده نام خواننده‌های پیام‌های گروهی
  • غیرفعال کردن قابلیت last seen
  • نوتیفیکیشن شخصی‌سازی‌شده برای مخاطبین

در صورتی که از این نرم افزار در تلویزیون هوشمند خود استفاده کرده اید لطفا بازخورد آن را در اینجا برای ما ارسال بفرمایید . همین طور هرگونه سوال درباره محصولات هوشمند سام الکترونیک و مسائل پیرامون آن دارید را با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با ما در میان بگذارید.