ویژگی ها و نحوه عملکرد تلویزیون های سام | کیفیت تلویزیون سام

سام الکترونیک

ویژگی ها و نحوه عملکرد تلویزیون های سام | کیفیت تلویزیون سام

ویژگی ها و نحوه عملکرد تلویزیون های سام | کیفیت تلویزیون سام 500 340 وب سایت شرکت رایکار آفرین

ویژگی ها و نحوه عملکرد تلویزیون های سام

در این بخش از مقالات سایت قصد معرفی ویژگی ها و نحوه عملکرد تلویزیون های سام را برای شما کاربران عزیز داریم امیدوارم این مطلب برای شما کاربران عزیز مفید واقع شود.

پس از خروج بسیاری از شرکت های خارجی‌ مانند سامسونگ کره‌جنوبی از بازار لوازم خانگی کشورمان، نماینده انحصاری این شرکت(شرکت سام الکترونیک)‌، تصمیم به جایگزینی کالای سامسونگ با محصولات جدید و تولید آن با استفاده از خطوط تولید قبلی، امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی سابق خود گرفته است.

در این شرایط شرکت سام الکترونیک که سال‌ها نماینده انحصاری لوازم خانگی سامسونگ در ایران بود، با بکارگیری نیروی انسانی ماهر و خط تولید سطح بالا سابق ،اقدام به تولید لوازم خانگی و صوتی-تصویری با برند سام نمود. این محصولات با کیفیت بالا و میانگین قیمت متوسط به بازار عرضه شده است که متعاقبا نیاز مصرف کنندگان ایرانی را در سطح قابل قبولی مرتفع ساخته است.

برند سام (SAM) ابتدا در زمینه محصولاتی همچون سیستم‌های صوتی و تصویری تولید می شود و سپس با وقفه‌ای کوتاه لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی سام ،ظرفشویی سام ، و انواع کولر گازی سام را به بازار عرضه خواهد کرد.

سام الکترونیک

تلویزیون های سام به گونه ای طراحی شده اند که صدا را در صفحه LED به شیوه ای کم نظیر و با وضوح بسیار بالا منعکس می کنند.کیفیت تصویر ۸ میلیون پیکسل به همراه صدای دالبی اتم، همه مرزهای موجود میان شما و تصویر را در هم میشکند و ببینده تصور می کند که در صحنه فیلم قرار گرفته است.

از طرفی بلندگوهای به کار رفته در LED سام الکترونیک از قدرت عملکرد فوق العاده ای برخوردار بوده و با چیدمان ترکیبی خود، طراحی زیبایی به تلویزیون های سام داده اند.